WITAMY W CENTRUM DERMATOLOGII I ALERGOLOGIILEKARZE I SPECJALIŚCI

 • Specjalista dermatolog - wenerolog, doktor nauk medycznych, wieloletni asystent i adiunkt Kliniki Dermatologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku, przez wiele lat dyrektor Wojewódzkiej Przychodni Skórno-Wenerologicznej oraz konsultant wojewódzki w dziedzinie dermatologii i wenerologii, Przewodnicząca Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku w latach 1997 - 2005, od 1998 roku właściciel i prezes Centrum Dermatologiczno - Alergologicznego "Derm-Al" w Sopocie.


  ZAREJESTRUJ

  dr med. Barbara Sarankiewicz – Konopka
 • d

  Specjalista dermatolog - wenerolog, doktor nauk medycznych, przez wiele lat pracownik Kliniki Dermatologii Akademii Medycznej w Gdańsku na stanowisku adiunkta.


  ZAREJESTRUJ

  dr med. Elżbieta Jasiel – Walikowska
 • Specjalista dermatolog - wenerolog, specjalista alergolog, doktor nauk medycznych, starszy wykładowca Kliniki Dermatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w centrum "Derm-Al" oprócz dermatologii i alergologii zajmuje się dermatologią estetyczną.


  ZAREJESTRUJ

  dr med. Elżbieta Grubska – Suchanek
 • Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista alergolog, doktor habilitowany nauk medycznych, adiunkt Kliniki Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ordynator Oddziału Alergologii. Przewodnicząca pomorskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Przewodnicząca Sekcji Okulistycznej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.


  ZAREJESTRUJ

  dr hab. n. med. Marta Chełmińska
 • Specjalista otolaryngolog, specjalista alergolog, doktor nauk medycznych, w Centrum "Derm-Al" wykonuje również zabiegi z zakresu radiochirurgii laryngologicznej.


  ZAREJESTRUJ

  dr med. Konrad Chełmiński
 • Specjalista pediatra, specjalista alergolog. Oprócz pracy w Derm-Al - lekarz pediatra w Przychodni Lekarskiej w Starogardzie Gdańskim oraz lekarz alergolog w Poradni Alergologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego.


  ZAREJESTRUJ

  lek. med. Alicja Dzieża
 • Specjalista pediatrii i alergologii, starszy asystent na Oddziale Alergologii i Chorób Płuc Szpitala Dziecięcego "Polanki" w Gdańsku. Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.


  ZAREJESTRUJ

  lek. med. Anna Ślęk
 • Specjalista otolaryngolog. Pracuje również w Poradni Otolaryngologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego oraz dyżuruje w Klinice Otolaryngologii UCK. Tytuł specjalisty uzyskał podczas pracy w Klinice Otolaryngologii UCK w 2011r. W Derm-Al wykonuje również zabiegi z zakresu radiochirurgii laryngologicznej.


  ZAREJESTRUJ

  lek. med. Krzysztof Kiciński
 • Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista endokrynolog (w trakcie specjalizacji).


  ZAREJESTRUJ

  lek. med. Monika Więckiewicz
 • Specjalista chirurgii plastycznej, od 2004 roku związana z Kliniką Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Stypendystka SESPRS (Foreign Scholar Program).


  ZAREJESTRUJ

  lek. med. Magdalena Graczyk
 • Specjalista chirurgii ogólnej, obecnie starszy asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Miejskiego w Gdyni, poprzednio pracownik Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Morskiego w Gdyni (obecnie Oddział Chirurgii Onkologicznej). W Centrum "Derm-Al" przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii dermatologicznej.


  ZAREJESTRUJ

  lek. med. Krzysztof Orłowski
 • Specjalista chirurg ogólny, w Centrum "Derm-Al" zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii dermatologicznej oraz leczeniem żylaków i pajączków żylnych.


  ZAREJESTRUJ

  lek. med. Elżbieta Bednarczyk
 • Specjalista dermatolog – wenerolog (w trakcie specjalizacji w szpitalu Copernicus w Gdańsku w Oddziale Dermatologii); lekarz w Wielospecjalistycznym Oddziale Zabiegowym szpitala Copernicus – usuwanie znamion; prowadząca zajęcia kliniczne z dermatologii ze studentkami kosmetologii w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku; ukończone szkolenia m.in. dermatochirurgiczne w Klinice Chirurgii Plastycznej w Szczecinie, dermatoskopii i wideodermatoskopii.


  ZAREJESTRUJ

  lek. med. Magdalena Roskosz – Stożkowska
 • Specjalista dermatolog, uczestniczka wielu kongresów medycyny estetycznej w Polsce i za granicą, także wielu szkoleń potwierdzonych certyfikatami, również sama jest szkoleniowcem, w „Derm-Al” przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.


  ZAREJESTRUJ

  lek. med. Małgorzata Oleszczuk
 • Pielęgniarka, magister, wieloletni pracownik Wojewódzkiej Przychodni Skórno – Wenerologicznej w Gdańsku na stanowisku Przełożonej Pielęgniarek oraz Instruktora Wojewódzkiego d/s. pielęgniarstwa pionu skórno – wenerologicznego. W Derm-Al wykonuje m.in. testy alergologiczne, badania spirometryczne, iniekcje przy odczulaniu.


  KONTAKT

  pielęgniarka Danuta Kostusiak
 • Pielęgniarka, studentka studiów magisterskich Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, pracowała na oddziale chirurgii ogólnej jako pielęgniarka, oraz instrumentariuszka w głównym bloku operacyjnym w szpitalu Copernicus w Gdańsku, ukończyła kurs „Testy płatkow: techniki wykonania i zasady interpretacji” w Instytucie Dermatologii w Krakowie, w Centrum „Derm-Al” asystuje lekarzom w trakcie zabiegów chirurgicznych oraz w trakcie badań.


  KONTAKT

  pielęgniarka Anna Kożyczkowska
 • Kosmetolog, specjalista podolog, Zdobywczyni tytułu Mistrza Polski w Podologii 2015.


  ZAREJESTRUJ

  podolog Monika Anhalt – Szawłowska
 • Specjalista kosmetolog, podolog, ukończyła włoską szkołę kosmetyczną I.F.A.L Istituto di formazione al lavoro wraz ze specjalizacją i licencją, kurs uniwersytecki - kosmetologia Uniwersità di Ferrara; pracowała w prestiżowych SPA we Włoszech m.in.: Marinedda****, Capo d'Orso ****, Cala Lepre****, Valle dell'Erica***** ; w Polsce przez kilka lat manager Spa w Dworku Novello; uczestniczka wielu szkoleń a także spotkań w Warszawie "Podologia w praktyce", członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego.


  ZAREJESTRUJ

  podolog Viviana Kopeć • KONTAKT

  kierownik rejestracji Bożena Wąsowska • KONTAKT

  kierownik Centrum Derm-Al Martyna Konopka


WYPOSAŻENIE

Laser medyczny Fire Xel CO2 – jeden z najnowocześniejszych laserów do zabiegów chirurgicznych i frakcyjnych (usuwania zmian skórnych, blizn potrądzikowych i innych, przebarwień, rozstępów, odmładzania)

Laser medyczny VariLite™ prod. USA do usuwania rozszerzonych naczyń krwionośnych na twarzy i dekolcie oraz udach i podudziach

Laser medyczny Fox firmy A.R.C Laser prod. Niemcy do zwalczania grzybicy paznokci

Videodermatoskop Vexia Gold firmy Foto Finder z oprogramowaniem do analizy znamion – platforma do kompleksowej diagnostyki skóry, śledzenia zmian i obserwacji postępów leczenia

Urządzenie radiochirurgiczne Acusect Ellman prod. USA do usuwania brodawek zwykłych i łojotokowych, mięczaka zakaźnego, rogowacenia słonecznego, włókniaków, zabiegów laryngologicznych w tym leczenia chrapania

Urządzenie do krioterapii Metrum Cryoflex do wymrażania brodawek wirusowych skóry i błon śluzowych, usuwania ognisk rogowacenia słonecznego, mięczaka zakaźnego i niektórych postaci raka podstawno-komórkowego

Platforma do naświetlań UVB i UVA, stosowanym w leczeniu łuszczycy, bielactwa, łysienia plackowatego i niektórych chorób pochodzenia alergicznego np. atopowego zapalenia skóry

I inne…

O NAS

Prezes dr med. Barbara Sarankiewicz – Konopka

Specjalista dermatolog - wenerolog, doktor nauk medycznych, wieloletni asystent i adiunkt Kliniki Dermatologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku, przez wiele lat dyrektor Wojewódzkiej Przychodni Skórno-Wenerologicznej oraz konsultant wojewódzki w dziedzinie dermatologii i wenerologii, Przewodnicząca Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku w latach 1997 - 2005, od 1998 roku właściciel i prezes Centrum Dermatologiczno - Alergologicznego "Derm-Al" w Sopocie.
Kierownik Martyna Konopka

Magister Ekonomii, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła podyplomowe studia Zarządzane Zakładem Opieki Medycznej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, w Centrum Derm-Al na stanowisku kierownika od 2000 roku.

więcej...