rezerwacja: +48 58 551 62 45
rezerwacja online

LEKARZE I SPECJALIŚCI

 • Specjalista dermatolog - wenerolog, doktor nauk medycznych, wieloletni asystent i adiunkt Kliniki Dermatologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku, przez wiele lat dyrektor Wojewódzkiej Przychodni Skórno-Wenerologicznej oraz konsultant wojewódzki w dziedzinie dermatologii i wenerologii, Przewodnicząca Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku w latach 1997 - 2005, od 1998 roku właściciel i prezes Centrum Dermatologiczno - Alergologicznego "Derm-Al" w Sopocie.  ZAREJESTRUJ
  dr med. Barbara Sarankiewicz – Konopka
 • Specjalista dermatolog - wenerolog, doktor nauk medycznych, przez wiele lat pracownik Kliniki Dermatologii Akademii Medycznej w Gdańsku na stanowisku adiunkta.

  ZAREJESTRUJ
  dr med. Elżbieta Jasiel – Walikowska
 • Specjalista dermatolog - wenerolog, specjalista alergolog, doktor nauk medycznych, starszy wykładowca Kliniki Dermatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w centrum "Derm-Al" oprócz dermatologii i alergologii zajmuje się dermatologią estetyczną.

  ZAREJESTRUJ
  dr med. Elżbieta Grubska – Suchanek
 • Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista alergolog, doktor habilitowany nauk medycznych, adiunkt Kliniki Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ordynator Oddziału Alergologii. Przewodnicząca pomorskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Przewodnicząca Sekcji Okulistycznej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

  ZAREJESTRUJ
  prof. dr hab. n. med. Marta Chełmińska
 • Specjalista otolaryngolog, specjalista alergolog, doktor nauk medycznych, w Centrum "Derm-Al" wykonuje również zabiegi z zakresu radiochirurgii laryngologicznej.

  ZAREJESTRUJ
  dr med. Konrad Chełmiński
 • Specjalista pediatra, specjalista alergolog. Oprócz pracy w Derm-Al - lekarz pediatra w Przychodni Lekarskiej w Starogardzie Gdańskim oraz lekarz alergolog w Poradni Alergologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego.

  ZAREJESTRUJ
  lek. med. Alicja Dzieża
 • Specjalista pediatrii i alergologii, starszy asystent na Oddziale Alergologii i Chorób Płuc Szpitala Dziecięcego "Polanki" w Gdańsku. Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

  ZAREJESTRUJ
  lek. med. Anna Ślęk
 • Specjalista otolaryngolog, doktor nauk medycznych. Pracuje również w Poradni Otolaryngologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego oraz dyżuruje w Klinice Otolaryngologii UCK. Tytuł specjalisty uzyskał podczas pracy w Klinice Otolaryngologii UCK w 2011r. W Derm-Al wykonuje również zabiegi z zakresu radiochirurgii laryngologicznej.

  ZAREJESTRUJ
  dr med. Krzysztof Kiciński
 • Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista endokrynolog.

  ZAREJESTRUJ
  lek. med. Monika Więckiewicz
 • Specjalista chirurgii ogólnej, obecnie starszy asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Miejskiego w Gdyni, poprzednio pracownik Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Morskiego w Gdyni (obecnie Oddział Chirurgii Onkologicznej). W Centrum "Derm-Al" przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii dermatologicznej.

  ZAREJESTRUJ
  lek. med. Krzysztof Orłowski
 • Specjalista chirurg ogólny, w Centrum "Derm-Al" zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii dermatologicznej oraz leczeniem żylaków i pajączków żylnych.

  ZAREJESTRUJ
  lek. med. Elżbieta Bednarczyk
 • Specjalista dermatolog – wenerolog (w trakcie specjalizacji w szpitalu Copernicus w Gdańsku w Oddziale Dermatologii); lekarz w Wielospecjalistycznym Oddziale Zabiegowym szpitala Copernicus – usuwanie znamion; prowadząca zajęcia kliniczne z dermatologii ze studentkami kosmetologii w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku; ukończone szkolenia m.in. dermatochirurgiczne w Klinice Chirurgii Plastycznej w Szczecinie, dermatoskopii i wideodermatoskopii.

  ZAREJESTRUJ
  lek. med. Magdalena Roskosz – Stożkowska
 • Specjalista dermatolog, uczestniczka wielu kongresów medycyny estetycznej w Polsce i za granicą, także wielu szkoleń potwierdzonych certyfikatami, również sama jest szkoleniowcem, w „Derm-Al” przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

  ZAREJESTRUJ
  lek. med. Małgorzata Oleszczuk
 • Pielęgniarka, magister, wieloletni pracownik Wojewódzkiej Przychodni Skórno – Wenerologicznej w Gdańsku na stanowisku Przełożonej Pielęgniarek oraz Instruktora Wojewódzkiego d/s. pielęgniarstwa pionu skórno – wenerologicznego. W Derm-Al wykonuje m.in. testy alergologiczne, badania spirometryczne, iniekcje przy odczulaniu.

  KONTAKT
  pielęgniarka Danuta Kostusiak
 • Pielęgniarka, studentka studiów magisterskich Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, pracowała na oddziale chirurgii ogólnej jako pielęgniarka, oraz instrumentariuszka w głównym bloku operacyjnym w szpitalu Copernicus w Gdańsku, ukończyła kurs „Testy płatkow: techniki wykonania i zasady interpretacji” w Instytucie Dermatologii w Krakowie, w Centrum „Derm-Al” asystuje lekarzom w trakcie zabiegów chirurgicznych oraz w trakcie badań.

  KONTAKT
  pielęgniarka Anna Kożyczkowska
 • Kosmetolog, specjalista podolog, Zdobywczyni tytułu Mistrza Polski w Podologii 2015.

  ZAREJESTRUJ
  podolog Monika Anhalt – Szawłowska
 • Specjalista podolog, uczestniczka wielu kursów i szkoleń, ukończyła m.in. „Kurs aplikacji klamer ortonyksyjnych drucianych”, „Kurs terapii wrastających paznokci Metodą Arkady”, a także licznych kongresów i sympozjów podologicznych, stale doskonaląca swoje umiejętności i wiedzę o nowe techniki i możliwości.

  ZAREJESTRUJ
  podolog Joanna Zdanowska


 • KONTAKT
  kierownik rejestracji Bożena Wąsowska