Pelleve – lifting falami RF / mini facelift

Pelleve - lifting falami RF

W Derm-Al Beauty wykonujemy bezoperacyjny lifting falami radiowymi Pelleve certyfikowanym urządzeniem firmy Ellman prod. USA. Zabieg poprawia napięcie skóry, wygładza drobne zmarszczki, nadaje jędrności i działa stymulująco na kolagen.

Zabieg Pelleve polega na działaniu fali radiowej o częstotliwości 4 MHz na tkankę łączną w skórze i zawarty w niej kolagen. Energia pochodząca z fali radiowej w styczności ze skórą wytwarza ciepło wewnątrz tkanek. Uzyskany w ten sposób wzrost temperatury w skórze właściwej (nawet do 65 stopni C) skraca włókna kolagenowe i silnie pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, natomiast nie powoduje poparzenia. Dzięki takiemu podgrzaniu, fibroblasty zaczynają produkować nawet dziesięciokrotnie więcej kolagenu, włókna które były zwiotczałe i tworzyły zmarszczki ulegają napięciu, a skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna. Zabiegiem można spłycić zmarszczki, unieść brwi, poprawić owal twarzy, zmniejszyć podbródek oraz wygładzić skórę szyi i dekoltu. Urządzenie Ellman do zabiegu Pelleve posiada certyfikat medyczny, co oznacza, że jego działanie jest poparte udokumentowanymi badaniami klinicznymi.

Technika zabiegu:

Zabieg polega na wykonaniu masażu elektrodą zabiegową wybranej okolicy. W miejscu poddanym zabiegowi pacjent odczuwa intensywne ciepło, uczucie to łagodzone jest zastosowaniem żelu chłodzącego. Operator na bieżąco reguluje intensywność działania elektrody, w odniesieniu do indywidualnych odczuć pacjenta. Czas zabiegu wynosi od 20 do 90 minut. Efekt napięcia i poprawy koloru skóry jest natychmiastowy. Ten pierwszy spektakularny efekt mija w ciągu trzech dni, ale daje początek przemianom zachodzącym w skórze i stopniowo wraca w przeciągu miesiąca. Zabieg warto powtarzać w odstępach co 30 dni.

  • Opis zabiegu

pelleve schemat

pelleve przed i po

pelleve szyja przedipo

+48 58 551 62 45