Pelleve – lifting falami RF / mini facelift

W Derm-Al Beauty wykonujemy bezoperacyjny lifting falami radiowymi Pelleve certyfikowanym urządzeniem firmy Ellman prod. USA. Zabieg poprawia napięcie skóry, wygładza drobne zmarszczki, nadaje jędrności i działa stymulująco na kolagen.

Zabieg Pelleve polega na działaniu fali radiowej o częstotliwości 4 MHz na tkankę łączną w skórze i zawarty w niej kolagen. Energia pochodząca z fali radiowej w styczności ze skórą wytwarza ciepło wewnątrz tkanek. Uzyskany w ten sposób wzrost temperatury w skórze właściwej (nawet do 65 stopni C) skraca włókna kolagenowe i silnie pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, natomiast nie powoduje poparzenia. Dzięki takiemu podgrzaniu, fibroblasty zaczynają produkować nawet dziesięciokrotnie więcej kolagenu, włókna które były zwiotczałe i tworzyły zmarszczki ulegają napięciu, a skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna. Zabiegiem można spłycić zmarszczki, unieść brwi, poprawić owal twarzy, zmniejszyć podbródek oraz wygładzić skórę szyi i dekoltu. Urządzenie Ellman do zabiegu Pelleve posiada certyfikat medyczny, co oznacza, że jego działanie jest poparte udokumentowanymi badaniami klinicznymi.
Technika zabiegu:
Zabieg polega na wykonaniu masażu elektrodą zabiegową wybranej okolicy. W miejscu poddanym zabiegowi pacjent odczuwa intensywne ciepło, uczucie to łagodzone jest zastosowaniem żelu chłodzącego. Operator na bieżąco reguluje intensywność działania elektrody, w odniesieniu do indywidualnych odczuć pacjenta. Czas zabiegu wynosi od 20 do 90 minut. Efekt napięcia i poprawy koloru skóry jest natychmiastowy. Ten pierwszy spektakularny efekt mija w ciągu trzech dni, ale daje początek przemianom zachodzącym w skórze i stopniowo wraca w przeciągu miesiąca. Zabieg warto powtarzać w odstępach co 30 dni.

Cena zabiegu Pelleve
Kurze łapki - 20 minut 400 PLN
Zmarszczki wokół ust - 20 minut 400 PLN
Szyja - 30 minut 500 PLN
Górna część twarzy - 30 minut 600 PLN
Dolna część twarzy - 30 minut 600 PLN
Twarz - 60 minut 1100 PLN
Twarz + Szyja - 90 minut 1500 PLN