Konsultacja dietetyka klinicznego

W Centrum Derm-Al można skorzystać z konsultacji dietetyka klinicznego, który poprzez ustalenie odpowiedniej diety pomoże osiągnąć zamierzony cel, jeśli chodzi o wagę i sylwetkę, a także uzyskać lepszy efekt leczenia - dermatologicznego, alergologicznego lub endokrynologicznego.

Pierwsza wizyta zazwyczaj trwa około 60 min. Polega na rozmowie, która a ma celu lepsze poznanie pacjenta oraz jego dolegliwości. Dietetyk przeprowadza szczegółowy wywiad zdrowotno-żywieniowy, wykonuje pomiary antropometryczne oraz analizę składu ciała za pomocą bioimpedancji. Na wizytę warto również zabrać aktualne wyniki badań. W trakcie spotkania dietetyk dokładnie analizuje stan zdrowia pacjenta, jego nawyki żywieniowe oraz aktywność fizyczną. Na podstawie zebranych informacji dietetyk wspólnie z pacjentem opracowuje cele i plan działania. Po wizycie pacjent otrzymuje szczegółowo opracowane zalecenia, dopasowane do jego potrzeb.

Cena obejmuje wizytę i zalecenia.

dietetyk Agata Lewandowska

dietetyk
Agata Lewandowska

Umów wizytę

Kontakt

Centrum Dermatologiczno – AlergologiczneCentrum Dermatologiczno – Alergologiczne
 • Centrum
  Dermatologiczno-Alergologiczne
  Derm-Al Sp. z o.o.
 • ul. Armii Krajowej 116/5
  81-824 Sopot
 • +48 58 551 62 45
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • pon. - pt. 8.00 - 20.00
Wróć do początku strony