Konsultacja z jadłospisem

Konsultacja dietetyka z jadłospisem

W Centrum Derm-Al dietetyk kliniczny może ułożyć indywidualny, szczegółowy jadłospis w oparciu o potrzeby i preferencje pacjenta.

Pierwsza wizyta zazwyczaj trwa około 60 min. Polega na rozmowie, która a ma celu lepsze poznanie pacjenta oraz jego dolegliwości. Dietetyk przeprowadza szczegółowy wywiad zdrowotno-żywieniowy, wykonuje pomiary antropometryczne oraz analizę składu ciała za pomocą bioimpedancji. Na wizytę warto również zabrać aktualne wyniki badań. W trakcie spotkania dietetyk dokładnie analizuje stan zdrowia pacjenta, jego nawyki żywieniowe oraz aktywność fizyczną. Na podstawie zebranych informacji dietetyk wspólnie z pacjentem opracowuje cele i plan działania.

Następnie dietetyk chcąc dostosować jadłospis do upodobań i potrzeb pacjenta dodatkowo dopytuje o nawyki żywieniowe, produkty lubiane i nielubiane. Gotowy jadłospis, opracowane zalecenia oraz dalsze wskazówki pacjent otrzymuje na kolejnej wizycie.

Cenia obejmuje 1 wizytę, zalecenia oraz jadłospis na 7 dni.

Kontakt

Centrum Dermatologiczno – AlergologiczneCentrum Dermatologiczno – Alergologiczne
 • Centrum
  Dermatologiczno-Alergologiczne
  Derm-Al Sp. z o.o.
 • ul. Armii Krajowej 116/5
  81-824 Sopot
 • +48 58 345 20 20
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • pon. - pt. 8.00 - 20.00
Wróć do początku strony