Powiększanie ust własną tkanką tłuszczową

W Centrum Derm-Al powiększenie ust własną tkanką tłuszczową wykonuje chirurg plastyczny w znieczuleniu miejscowym.

Zazwyczaj usta powiększa się własnym tłuszczem przy okazji pełnego lipofilingu – czyli wtedy, gdy wypełnia się tym preparatem i inne okolice twarzy, takie jak: bruzdy nosowo wargowe, policzki, „marionetki”.

Utrata jędrności i objętości ust nadaje twarzy smutny, zacięty wyraz i dodaje lat. Dlatego korygując zmarszczki warto delikatnie poprawić również usta.

Zabieg ten tak jak w przypadku lipofilingu polega na pobraniu niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej z okolicy brzucha, ud, bioder lub kolan i podanie jej w kontur oraz w czerwień wargową. Celem jest nadanie gładkości, sprężystości, poprawa kształtu, można też w ten sposób zniwelować asymetrię. Do zabiegu w Centrum Derm-Al używany jest sterylny system Puregraft firmy Establishment Labs S.A., gwarantujący bezpieczeństwo zabiegu oraz wysoko oczyszczoną tkankę tłuszczową. Zastosowany w nim specjalny rodzaj filtracji pozwala uzyskać tłuszcz, który nie zawiera krwi i lipidów oraz zapewnia zachowanie nieuszkodzonych komórek tłuszczowych, co wpływa na jego jakość. Efekt zabiegu jest natychmiast, jednak początkowo towarzyszy mu obrzęk lub też zasinienie. Ostateczny kształt widoczny jest po około 24 - 48 godzinach. Tkanka tłuszczowa po przeszczepie wchłania się tylko częściowo, większość preparatu pozostaje już na zawsze.

Cena powiększenia ust własną tkanką tłuszczową 3500 PLN

!!prawy_gorny_rog