Wypełnianie „doliny łez”

W Derm-Al Beauty wykonuje się zabieg likwidujący ubytki i cienie pod oczami tzw. „dolinę łez” specjalnym preparatem przeznaczonym do tej okolicy Redensity II TEOSYAL®

Skóra w okolicy oka jest bardzo delikatna i wymagająca, dlatego preparat do tego zabiegu musi mieć specjalne właściwości, a lekarz posiadać odpowiednie umiejętności.

Dolina łez to zagłębienie idące od kącika oka do policzka. Zdarza się, że obszar ten jest mocno zapadnięty i siny. Nadaje to twarzy smutny, zmęczony wygląd i dodaje lat. Zabieg wypełniający „dolinę łez” z użyciem Redensity II wyrównuje okolicę pod oczami i przywraca jej normalną barwę. Redensity II to połączenie kwasu hialuronowego - delikatnie usieciowanego oraz kompleksu odnawiającego skórę, z zawartością środka znieczulającego – lidokainy. Jego specjalne przeznaczenie to zabiegi na okolice oczu, a także wypełnianie drobnych zmarszczek.

Technika zabiegu:
Zabieg wykonywany jest przy użyciu kaniuli – cieniutkiej rurki, giętkiej i nieostro zakończonej. Zastosowanie kaniuli umożliwia gładkie wprowadzenie substancji pod skórę z ominięciem naczyń krwionośnych oraz precyzyjne rozmieszczenie jej w danej okolicy. Dzięki użyciu kaniuli cały zabieg wykonywany jest przy pomocy tylko dwóch wkłuć (po jednym z każdej strony twarzy), co redukuje ryzyko wystąpienia siniaczków, minimalizuje ból, zwiększa bezpieczeństwo. Ze względu na zawartość lidokainy w preparacie nie stosuje się do tego zabiegu dodatkowego znieczulenia. Zabieg daje natychmiastowy, naturalny i długotrwały efekt.

Cena zabiegu 1300 PLN