Pacjenci wracają na zabieg – „wampirzy lifting”

Ku naszej radości i satysfakcji coraz więcej pacjentów regularnie powraca na zabieg nazywany „wampirzym liftingiem.”
Pacjenci wracają ponieważ są zadowoleni z efektów! Zauważają lepsze napięcie skóry, poprawę jej grubości i koloru. Jeśli chodzi o włosy, twierdzą, że wyczuwają poprawę ich grubości i zagęszczenia.


Mimo nazwy, pacjent z krwią ma tylko do czynienia w momencie jej pobierania. Zabieg bowiem wykonuje się odwirowanym z krwi osoczem, które ma kolor złoty i jest właśnie cennym jak złoto eliksirem odmładzającym.
Osocze bogatopłytkowe to koncentrat, dzięki któremu goją się nasze rany. Jest bogate w czynniki wzrostu, które pobudzają inne komórki do podziału i namnażania. Wpływa na regenerację skóry i odbudowę naczyń krwionośnych. Odżywia, pobudza, wygładza.
Pacjenci decydują się na zabiegi osoczem na okolicę twarzy, szyi i dekoltu oraz skórę głowy, czasem również na dłonie. Z jednej probówki uzyskuje się od 4 do 6 ml. W zależności jaki obszar i jak gęsto ma być poddany zabiegowi tyle probówek należy pobrać. Zazwyczaj jest to od 1 do 3 probówek podczas jednego zabiegu.
W soboty zabiegi osoczem są wykonywane w promocyjnej cenie 450 zł. Na zabieg należy się zarejestrować telefonicznie +48 58 5516245. Płaci się po zabiegu lub można kupić taki zabieg na naszej stronie w zakładce PROMOCJE, na przykład na prezent!
Zdjęcia pochodzą z jednej z promocyjnych sobót. Tego dnia aż dwie panie doktor wykonywały zabiegi. Co usprawniało i przyspieszało całą procedurę.

 

wampirzy lifting 01
wampirzy lifting 02
wampirzy lifting 03
wampirzy lifting 04
wampirzy lifting 05
wampirzy lifting 06
wampirzy lifting 07

Wróć do początku strony